Tlumočení při zavádění a převodu výroby na vysoké technické úrovni, při obchodních jednáních s ohledem na kulturní a obchodní zvyklosti dané země, při navazování obchodních kontaktů s možností využití přílušného právního povědomí tlumočníka, na konferencích nebo na veletrzích v Čechách a v zahraničí, doprovod. Přetlumočíme Vaše odborné přednášky a prezentace. Vyřídíme za Vás i telefonáty se zahraničními zákazníky.

Tlumočnická technika

Tlumočnická technika

Pro Vaše konference, kongresy, semináře, školení, cizojazyčné přednášky a jednání Vám dodáme nejen certifikované tlumočníky, kteří jsou špičkou ve svém oboru, ale i speciální tlumočnickou techniku, včetně audiovizuální a zobrazovací techniky s instalací, technickou podporou a doprovodným servisem na místě.

Pro maximální úspěch Vaší akce Vám ZDARMA poradíme s nutným technickým vybavením a celou organizací příslušně Vašim požadavkům a možnostem.


vandrshop.cz
seo-servis.cz

Překlady, tlumočení, tlumočnická doložka, ověření překladu, konsekutivní tlumočení, simultánní tlumočení, překlady s ověřením, tlumočnické služby, právnické překlady, technické překlady, odborné překlady, smlouvy, ochrana životního prostředí, překlady smluv, tlumočnická technika, jazykové kurzy, čeština pro cizince, angličtina, němčina, polština, ruština, italština, francouzština, chorvatština, bulharština, rumunština, maďarština, španělština, srbština, korejština