Tlumočení při zavádění a převodu výroby na vysoké technické úrovni, při obchodních jednáních s ohledem na kulturní a obchodní zvyklosti dané země, při navazování obchodních kontaktů s možností využití přílušného právního povědomí tlumočníka, na konferencích nebo na veletrzích v Čechách a v zahraničí, doprovod. Přetlumočíme Vaše odborné přednášky a prezentace. Vyřídíme za Vás i telefonáty se zahraničními zákazníky.

Sport and Fun

Sport and Fun

Zábavné aktivity jsou osvědčeným a vítaným nástroj pro podporu a rozvoj vztahů s obchodními partnery, zákazníky, VIP klienty i zaměstnanci. Obvykle bývají součástí výjezdních zasedání, firemního vzdělávání, manažerských a obchodních konferencí nebo může jít o speciálně připravený program pro nejrůznější příležitosti. Může se jednat i o doprovodný program firemních dnů pro zaměstnance s jejich rodinami nebo obchodní partnery. Součástí je také organizace turnajů, závodů, vyhlášení výsledků, zábavného večera.

Cíl programu:
• navození neformální atmosféry, dobré a optimistické nálady
• aktivní odpočinek
• společné příjemné zážitky
• příležitost k navázání osobních a obchodních kontaktů
• posílení pocitu sounáležitosti a soudržnosti s firmou
• ve spojení se zábavou, relaxací nebo adrenalinem

Místo:
v ČR i v zahraničí

Počet osob:
pro menší skupiny od 10 osob až po skupiny do cca 1000 osob

Roční období a délka trvání:
celoročně, dle cílové skupiny

Kompletní servis:
doprava, ubytování, stravování, služby instruktorů, zapůjčení materiálu


vandrshop.cz
seo-servis.cz

Překlady, tlumočení, tlumočnická doložka, ověření překladu, konsekutivní tlumočení, simultánní tlumočení, překlady s ověřením, tlumočnické služby, právnické překlady, technické překlady, odborné překlady, smlouvy, ochrana životního prostředí, překlady smluv, tlumočnická technika, jazykové kurzy, čeština pro cizince, angličtina, němčina, polština, ruština, italština, francouzština, chorvatština, bulharština, rumunština, maďarština, španělština, srbština, korejština