Tlumočení při zavádění a převodu výroby na vysoké technické úrovni, při obchodních jednáních s ohledem na kulturní a obchodní zvyklosti dané země, při navazování obchodních kontaktů s možností využití přílušného právního povědomí tlumočníka, na konferencích nebo na veletrzích v Čechách a v zahraničí, doprovod. Přetlumočíme Vaše odborné přednášky a prezentace. Vyřídíme za Vás i telefonáty se zahraničními zákazníky.

Česky English Deutsch

Facebook

Profil společnosti

Nabízíme překladatelské a tlumočnické služby v evropských jazycích. Dodáváme velmi kvalitní překlady odborných textů ve všech uvedených jazykových kombinacích. Pokud v tabulce není uvedena Vámi požadovaná kombinace, KONTAKTUJTE NÁS.

Činnost našeho servisu se orientuje především na technické, právnické, ekonomické a další odborné a jinak obtížné a komplikované texty a tlumočení.

Zaměření našich služeb vyplývá z rozsáhlých zkušeností, které v tomto oboru shromažďujeme již od roku 1989.

Spolupracujeme s různými českými a zahraničními společnostmi, vládními a soukromými organizacemi, institucemi a subjekty se sídlem v ČR a v zahraničí. Máme rozsáhlé zkušenosti ze spolupráce se společnostmi, podniky a organizacemi především z oblastí automobilového průmyslu, ekologie, elektrotechniky a elektroniky, farmakologie a lékařství, kovoobrábění, marketingu, QMS (certifikace, standardizace, audity), stavebnictví, strojírenství, textilního průmyslu, tisku a reklamy, s výrobci a dodavateli prestižních zahraničních technologií, při zavádění nových technologií, systémů zajišťování jakosti, environmentální politiky, software a firmware.

Díky našim kvalifikovaným překladatelům, tlumočníkům a rodilým mluvčím Vám přeložíme nejrůznější typy dokumentů, které se týkají Vašeho pracovního prostředí, na vysoké profesionální úrovni přetlumočíme mluvené slovo.

Máme bohaté zkušenosti s přípravou a realizací termínově vypjatých a rozsáhlých projektů.


vandrshop.cz
seo-servis.cz