Tlumočení při zavádění a převodu výroby na vysoké technické úrovni, při obchodních jednáních s ohledem na kulturní a obchodní zvyklosti dané země, při navazování obchodních kontaktů s možností využití přílušného právního povědomí tlumočníka, na konferencích nebo na veletrzích v Čechách a v zahraničí, doprovod. Přetlumočíme Vaše odborné přednášky a prezentace. Vyřídíme za Vás i telefonáty se zahraničními zákazníky.

Outdoorové aktivity

Outdoor training

Outdoor training je cesta plná prožitků, her a netradičního získávání vědomostí a zkušeností. Při outdoorovém kurzu jsou účastníci vytrženi z každodenního stereotypu a v jiném prostředí poznávají sebe i ostatní v jiném světle. Jejich prožitek je intenzivnější a zůstává déle uchován v paměti. Komplexní využití interaktivních metod a aktivit v přírodě jako hlavní zdroj zkušenosti a nových poznatků.

Program je sestaven za podpory a účasti:
Happy Hill Sochor


vandrshop.cz
seo-servis.cz

Překlady, tlumočení, tlumočnická doložka, ověření překladu, konsekutivní tlumočení, simultánní tlumočení, překlady s ověřením, tlumočnické služby, právnické překlady, technické překlady, odborné překlady, smlouvy, ochrana životního prostředí, překlady smluv, tlumočnická technika, jazykové kurzy, čeština pro cizince, angličtina, němčina, polština, ruština, italština, francouzština, chorvatština, bulharština, rumunština, maďarština, španělština, srbština, korejština