Tlumočení při zavádění a převodu výroby na vysoké technické úrovni, při obchodních jednáních s ohledem na kulturní a obchodní zvyklosti dané země, při navazování obchodních kontaktů s možností využití přílušného právního povědomí tlumočníka, na konferencích nebo na veletrzích v Čechách a v zahraničí, doprovod. Přetlumočíme Vaše odborné přednášky a prezentace. Vyřídíme za Vás i telefonáty se zahraničními zákazníky.

Kariéra

Naše společnost je založena na lidech, kteří chápou svou práci jako neodmyslitelnou součást života, realizují se v ní a neustále pracují na svém zdokonalování. Naši kolegové jsou spolehliví, pečliví a nebojí se odpovědnosti. Jsou si jisti slušným a seriozním zacházením s odpovídající odměnou za dobře odvedenou práci.
Pokud i Vy sdílíte podobné názory a jste překladatelem, tlumočníkem, či pedagogem - lektorem, a máte zájem s námi spolupracovat, pošlete nám prosím svůj profesní životopis na e-mail info@e-e.cz . Předem Vám děkujeme a v nejblížší době se s Vámi spojíme.

Pracovní nabídky

Aktuálně nabízíme pracovní příležitost pro lektora/ku angličtiny (business English), pracoviště Královehradecký kraj.

Požadavky:
- praxe v oboru
- příjemné vystupování
- pečlivost, svědomitost, pracovitost, spolehlivost

Nabízíme:
- stabilní práci s odpovídajícím ohodnocením
- seriozní přístup

Své nabídky a CV zasílejte na p.borik@e-e.cz 


vandrshop.cz
seo-servis.cz

Překlady, tlumočení, tlumočnická doložka, ověření překladu, konsekutivní tlumočení, simultánní tlumočení, překlady s ověřením, tlumočnické služby, právnické překlady, technické překlady, odborné překlady, smlouvy, ochrana životního prostředí, překlady smluv, tlumočnická technika, jazykové kurzy, čeština pro cizince, angličtina, němčina, polština, ruština, italština, francouzština, chorvatština, bulharština, rumunština, maďarština, španělština, srbština, korejština